„Mäletan pettumust, kui ärkasin hommikul üles. Mäletan kurbust, et ei sattunud autoavariisse. See kestis aastaid ja ma arvasin, et need tunded on normaalsed, olin neid ju nii kaua tundunud. Kuid alles hetkel, kui olin ohtlikult lähedal endalt elu võtmisele, mõistsin, et vajan abi. Õnneks sain ma seda tänu inimestele, kes on mu ümber. Kuid mida see mu tennisekarjäärile tähendas?“

Mõni nädal enne hiljuti Tallinnas toimunud WTA tenniseturniiri algust ilmus spordiriiete kaubamärgi i feel it. you? veebilehele kahekordse Eesti meistri, kolmel korral Eesti Fed Cupi naiskonda valitud ning lõppenud Tallinn Openilgi kvalifikatsioonis osalenud Katriin Saare (20) sulest ingliskeelne jutustus, mis heitis valgust ühe andeka ja lootustandvaks peetud sportlase tegelikku ellu. Sellesse ellu, mida peitis noor naine aastaid enda sees, lähedastele ja tulemuste üha silmapaistvamaks muutudes ka avalikkusele ette manatud rõõmsa näo taga.

Katriin räägib LP-le oma loo.

Kuhu pöörduda vaimse tervise abi saamiseks?

Vaimse tervise murega võib pöörduda julgelt oma perearsti poole või küsida nõu, helistades üleriigilisele tasuta perearsti nõuandetelefonile 1220.
Veebist leiad Infot vaimse tervise küsimuste kohta lehekülgedelt peaasi.ee ja lahendus.net.

Kiireloomulise mure korral
Lasteabi: 116 111
Ohvriabi: 116 006
Hingehoid: 116 123
Eluliin: 6558 088 (eestikeelne), 655 5688 (venekeelne) (iga päev kl 19–7)
Kiirabi: 112

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid