Külalised alustasid kohtumist paremini ning pärast 24:16 võidetud avaveerandaega mindi poolajapusile Itaalia klubi 38:31 eduseisul.

Žalgirisel õnnestus küll teisel poolajal kaotusseis tasa teha, kuid kaks minutit enne kohtumise lõppu lubati külalised uuesti 65:60 juhtima. Need jäidki aga Virtuse viimasteks punktideks ning hoopis Žalgiris võttis 8:0 lõpuspurdi toel 68:60 võidu.

Žalgirise poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani Ignas Brazdreikis ja Rolands Smits, kes kogusid vastavalt 14 ja 13 silma. Virtuse resultatiivseimaks kerkis 15 punkti visanud Kyle Weems.

Kohtumise tipphetked:

Teistes kohtumistes alistas Valencia võõrsil 92:91 tiitlikaitsja Anadolu Efesi ning Istanbuli Fenerbahce oli kodusaalis 84:63 parem Lyoni Villeurbanne'i ASVEL-ist.

Maik-Kalev Kotsarit ja Sander Raiestet on võimalik väljakul näha homme, kui eestlaste koduklubi Vitoria Baskonia võõrustab Belgradi Crvena Zvezdat.