Harju läks kohtumist juba 7. minutil Kaspar Rõõmussaare väravast juhtima, kuid poolajapausile minnes vaatasid tabloolt vastu ikkagi viiginumbrid, sest 13. minutil realiseeris Giacomo Uggeri Tanel Langi teenitud penalti.

Harju alustas ka teist poolaega teravalt ning 55. minutil haarati juhtohjad uuesti enda kätte, kui skoori tegi Karel Eerme. Võrreldes avapoolajaga läks Tammekal aga viigivärava löömine isegi libedamalt, sest kõigest kolm minutit hiljem tegi Sander Kapperi värav seisuks 2:2.

71. minutil viis vahetusest sekkunud Taijo Teniste Taaralinna klubi esimest korda juhtima ning 83. minutil kasvatas Daniel Addy Tammeka eduseisu juba kaheväravaliseks. Kohtumise viimase tabamuse eest hoolitses 86. minutil Kapper.

Lisaks Tammekale on karikavõistluste veerandfinaalis koha taganud ka Narva Trans ja Tallinna Flora.