Avaveerandi järel 17:16 eduseisu haaranud Tartu viskas teisel veerandajal kõigest 12 punkti ning poolajapausile mindi juba VEF-i 44:29 juhtimisel.

Tartlased suutsid aga mängu tagasi tulla ning viimase veerandaja alguseks kahanes võõrustajate eduseis kolmele punktile. Kuigi Tartu klubil õnnestus korraks jõuda vaid punkti kaugusele, siis enamaks neil paraku rammu ei jätkunud ning lõpuks võttis VEF ikkagi suhteliselt kindla 89:77 võidu.

Tartlaste resultatiivseim oli Andrii Voinalovõtš, kes viskas 29 punkti ja noppis viis lauapalli. Oliver Suurorg lisas 13 punkti ja kuus korvisöötu ning Märt Rosenthali arvele jäi 12 silma ja üheksa tulemuslikku söötu. VEF-i parimana kogus Kristers Zoriks 25 punkti ja kaheksa resultatiivset söötu.

Tartu jaoks oli tegemist kolme võidu kõrval teise järjestikuse kaotusega. Riia VEF on võitnud neljast kohtumisest kaks.