Baskonia võitis avaveerandi 29:21, poolajaks oli külaliste edu juba 60:43. Kolmandal veerandajal tuli Zaragoza veidi lähemale, aga Baskonia võttis lõpuks kindla võidu.

Nii Kotsar kui Raieste kuulusid algkoosseisu. Ligi 18 minutit platsil viibinud Kotsar oli lähedal kaksikduublile, visates kaheksa punkti (vabavisked 4/6, kahesed 2/5) ja noppides üheksa lauapalli. Lisaks jagas ta ühe resultatiivse söödu. Veidi üle 21 minuti väljakul rassinud Raieste arvele jäi kaks punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/3) ja kolm lauapalli.

Baskonia resultatiivseimad olid Matt Costello ja Rokas Giedraitis 19 punktiga. Zaragoza poolel viskas Santi Yusta 22 silma.

Baskoniale oli see Hispaania kõrgliigas tänavu kahe kaotuse kõrvale teiseks võiduks. Zaragoza on kaotanud kõik neli senist kohtumist.