Keila alustas kohtumist teravamalt ning võitis esimese veerandaja 28:19, kuid poolajapausile mindi juba Kalevi 48:46 eduseisul. Teisel poolajal lagunes aga võõrustajate mäng täielikult ning Cramo võttis lõpuks kindla 94:68 võidu.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 16 punkti visanud Alterique Gilbert. Kristjan Kitsing ja Tanel Kurbas lisasid 14 ning Martins Meiers 13 punkti. Keila parimana kogus Kaido Saks 15 silma ja kaheksa lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Marcis Vitols ja Sten Saaremäel, kes viskasid vastavalt 13 ja 11 punkti.

Kalev/Cramo ja Keila korduskohtumine leiab aset 30. oktoobril.

Delfi Kogupaketi tellijatel on võimalik kohtumist vaadata „Spordikaamerate“ erilehelt, mis koondab endas spordiülekandeid täisautomaatsete, tehisintellektil töötavate kaameratega üle Eesti asuvatest saalidest.