Kristian Kullamäe tööandja Lietkabelise 7Bet mängis võõrsil Utena Uniclub Casino–Juventusega. Külalised kaotasid avaveerandi 13:22, kuid teisel veerandil Lietkabelise mäng paranes. Vahetusest sekkunud Kullamäe kuue silma abil läksid nad pikemale puhkusele juba 41:40 eduseisus.

Tasavägine kohtumine jätkus ka teisel poolajal. Ehkki Lietkabelis juhtis viimase veerandi eel veel kuue silmaga, siis lõpuks leppisid nad 77:84 kaotusega. Kahjuks eksis eelnevalt viiest viskest neli sopsanud Kullamäe viimasel pooleteist minutil kahel kaugviskel.

Ligi 25 minutit mänginud Kullamäe arvele jäi üheksa punkti, kolm lauapalli, neli korvisöötu ja lausa viis vaheltlõiget. Kui algviisiklaste +/- näitaja oli üsna suurelt miinuses, siis eestlase platsil oleku ajal jäi meeskond nulli. Kaotajaid vedas 26 silma toonud Jamel Morris, võitjate poolel tõi Justin Alston 24 punkti. Viiest mängust kolm võitnud Lietkabelis hoiab Leedu meistriliigas viiendat kohta, tabelit troonivad täiseduga jätkavad Kaunase Žalgiris ning Jonava CBet.

Matthias Tassi tööandja Dąbrowa Górnicza MKS mängis võõrsil Poola liiga hooaega kolme võiduga alustanud Ostrów Wielkopolski Staliga. MKS jäi avapoolajal alla 32:38 ning teenis hooaja teise kaotuse skooriga 76:85.

Matthias Tass (valges).

MKSi 76st punktist 74 tõid neli meest: Trevon Bluiett viskas 27, Alonzo Verge Jr 23 ning Martin Krampelj ja Matthias Tass mõlemad 12 silma. Algviisikus alustanud ning väljakult kümnest viskest pooled tabanud eestlane võttis 24 minutiga maha seitse lauapalli (neist kolm vastase korvi alt), blokeeris kaks vastase viset ning andis ühe korvisöödu.

Lisaks Stalile jätkab Poola meistriliigas täiseduga Wrocławi Śląsk. Kregor Hermeti leivaisa Lublini Start on ühe võiduga kaheksas ja MKS ühega 13., ent võrreldes enamike tiimidega on nad pidanud ühe matši vähem.

Siim-Sander Vene tööandja Jeruusalemma Hapoel sõitis Iisraeli kõrgliigas külla Herzliya Bneile. Kuigi Hapoel võitis avapoolaja 36:29, siis lõpuks lepiti kindla 66:83 kaotusega. 27 minutit rassinud Vene arvele jäi 13 punkti (visked väljakult 5/8), neli lauapalli ja kaks korvisöötu, Jeruusalemma klubi kasuks tõi enam punkte vaid Levi Randolph (17). Kahe vooru järel on Hapoelil kirjas kaks kaotust.