Rauno Sappinen lõi möödunud aastal Tallinna Flora eest meistriliigas 30 mänguga 23 väravat, lisaks sahistas ta 11 korral võrku eurosarjades. Jaanuaris kolis 25-aastane ründaja Piast Gliwicesse, kuid möödunud hooaja kaheksa ja tänavuse üheksa liigamänguga polnud eestlane jalga veel valgeks saanud.

Pikk ootus sai läbi laupäeva õhtul. Võõrsil Szczecini Pogoni vastu tipuründes alustanud Sappinen viis Piasti 16. minutil juhtima. Eduseis püsis 59. minutini, mil Jean Carlos Silva viigistas seisu. Minuti pärast võttis peatreener Waldemar Fornalik eestlaste puhkama. 1:1 viigiga kohtumine ka lõppes.

Sappineni värav (alates 30. sekundist):

Kuraditosinas kohtumises kuraditosinat väravat löönud Piast Gliwice hoiab Poola kõrgliigas 12 punktiga 15. kohta, millega nad on täpselt väljakukkumistsooni joone peal.