Paide alustas kohtumist hästi ning Robi Saarma viis nad 35. minutil penaltist juhtima. Juba tundus, et võõrustajad võtavad Kalevi vastu üheteistkümnenda järjestikuse võidu, kuid Abdul Razak Yusifi 60. minutil saadud teine kollane kaart tõi mängu pöörde.

Kalevil kulus kõigest kaks minutit, et vähemusse jäänud Paide vastu seis viigistada, kui skoori tegi 17-aastane Taavi Jürisoo. Külalismeeskonna võiduvärava eest hoolitses esimesel lisaminutil Ioan Yakovlev.

Enne tänast õnnestus Kalevil viimati Paide alistada 2013. aastal, kui koduväljakul oldi paremad 1:0.

Paide hoiab neli vooru enne Premium liiga hooaja lõppu tabelis 58 punktiga kolmandat kohta, kuid mängu vähem pidanud Nõmme Kalju jääb neist maha ainult kolme silmaga. Kalev on 30 punktiga endiselt kaheksandal kohal ning Tartu Tammekale ja Narva Transile kaotatakse vastavalt ühe ja viie punktiga.