Mark Lajal (ATP 485.) langes veerandfinaalis teist turniiri järjest, kaotades Sunderlandis 25 000-dollarilise auhinnafondiga mõõduvõtul neljandana asetatud britile Daniel Coxile (ATP 402.) 6 : 3, 3 : 6, 3 : 6.

Sellest hoolimata peaks Lajal praeguse seisuga uue nädala ATP edetabelis tõusma karjääri kõrgeimale, 473. kohale, parandades oma senist karjääri parimat kohta, mis tal oli 19. septembril, kuue positsiooni võrra.

Bulgaarias Sozopolis 25 000-dollarilisel turniiril mängiv Elena Malõgina (WTA 396.) kohtus tšehhitari Gabriela Knutsoniga (WTA 580.), kuid andis teises setis 3 : 6, 0 : 4 seisul vastasele loobumisvõidu. Teises ringis oli Malõgina alistanud 19-aastase ukrainlanna Daria Lopatetska (WTA 606.) 4 : 6, 6 : 2, 6 : 2.

Kristjan Tamme (ATP 995.) vastaseks tänases veerandfinaalis 15 000-dollarilisel turniiril Kreekas Heraklionis oli 20-aastane soomlane Aleksi Lofman (ATP 1005.). Tamm võitis poolteist tundi kestnud matši 7 : 5, 6 : 3 ning kohtub homses poolfinaalis kolmandana paigutatud itaallase, 26-aastase Simone Roncalliga (ATP 597.).

Eile sai Tamm (24) teises ringis 6 : 4, 6 : 4 võidu 27-aastase austerlase Jonas Trinkeri (ATP 1231.) üle, teisipäevases avaringi matšis alistas ta 6 : 2, 6 : 1 18-aastase itaallase Lorenzo Ferri, kellel ATP edetabelikohta pole.