Teises ringis alistas Lajal (ATP 485.) 6:4, 6:4 24-aastase Luksemburgi tennisisti Alex Knaffi (ATP 727.). Matš kestis tund ja 22 minutit.

Lajal lõi neli serviässa Knaffi ühe vastu, kuid tegi ka kolm topeltviga, Knaff kaks. Esimene serv õnnestus Lajalil 64% juhtudest (35/55), kuid esimese servi punktidest võitis eestlane koguni 83% (29/35). Vastase samad protsendid olid 65% ja 67%.

Mõlemad mängisid edukalt ka teise servi punkte (Lajal 85%, vastane 90%). Lajal jõudis murdepallideni 8 korda, realiseerides neist 4, Knaff kasutas 5-st murdepallist ära 2.

Veerandfinaalis kohtub Lajal, kel on turniiril seitsmes asetus, neljanda paigutusega briti Daniel Coxiga - tegu on 32-aastase mängumehega, kes maailma edetabelis on 2014. aastal hoidnud 206. kohta ning paikneb praegu 402. real.

Eelmisel nädalal toimunud Sheffieldi M25 turniiril jõudis Lajal samuti veerandfinaali, septembris Prantsusmaal Bagneres-de-Bigorres sama kategooria mõõduvõtul finaali.