Avaveerandaja kahe punktiga kaotanud Baskonia haaras küll enne viimast veerandaega omakorda ise 64:59 eduseisu, kuid lõpuks tuli neil ikkagi külaliste kuuepunktilist paremust tunnistada.

Baskonia resultatiivseimaks kerkis Raieste, kes viskas 15 mänguminutiga 15 punkti. Lisaks noppis eestlane ühe lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Kõik oma punktid viskas eestlane kolmandal veerandajal, kui suutis viiest kaugviskest tabada koguni neli. Euroliiga avavooru parimaks mängijaks valitud Kotsari arvele jäi täna kaheksa punkti, kaks lauapalli ja kaks korvisöötu.

Võitjate parimana viskas Jaime Fernandez 19 silma, soomlane Sasu Salin lisas 18 punkti.

Raieste tipphetked:

Baskonia sai Hispaania kõrgliigas ühe võidu kõrvale teise kaotuse, Tenerife on võitnud kõik kolm seni peetud kohtumist.

Itaalia liigas viskas Joonas Riismaa 14 minutiga kaheksa punkti, aidates Brindisi 77:70 võidule Napoli üle. Mikk Jurkatamme saagiks jäi seitsme mänguminutiga kolm punkti, kui tema meeskond Treviso kaotas võõrsil Trentinole 57:66.

Poola liigas tõi Kregor Hermet Lublini 96:75 võidumängus Sopoti Trefli üle 18 minutiga kaheksa punkti.