Kahe-aastase vaheaja järel meistriks kroonitud Flora ei jätnud täna pärnakatele mingit sõnaõigust ning poolajapausiks haarati turvaline 3:0 eduseis. Teisel poolajal löödi veel neli väravat ning lõpuks vormistati kindel 7:1 võit. Flora särgis said kaks väravat kirja Daniil Kuraksin ja Aleksandr Šapovalov. Korra tegid skoori Henrik Ojamaa, Martin Miller ja Henrik Pürg. Pärnu auvärava eest hoolitses Taaniel Usta.

Flora pole nüüd Premium liigas kaotanud juba 46 mängu järjest. Kaotusteta seeria ulatub tagasi eelmise aasta 29. augustisse. Viimase kaotuse sai Flora mullu 14. augustil võõrsil FC Kuressaarelt.

Teoreetiliselt võib Flora veel püüda ka Eesti meistriliiga ajaloo punktirekordit 36-mängulise hooaja kohta, milleks on 2009. aastal Levadia poolt püstitatud 97. Kui Flora kõik mängud hooaja lõpuni võidaks, oleks neil 102 silma. Rekord sünnib ka siis, kui viiest mängust üks viiki mängitaks ja ülejäänud võidetaks.

Flora järel teist kohta hoidev FCI Levadia jääb neist nüüd 18 punkti kaugusele, kuid on pidanud ühe kohtumise vähem.