Ida-Virumaa naiskond pääses kohtumise alguses Anna Dubkova ja Aleksandra-Olga Seppari väravatest juhtima. Teine kolmandik möödus väravateta. Kolmanda perioodi alguses viskas Edith Pärnik koduvõistkonna kasuks ühe värava tagasi, söötjad Kirke Kulla ja Diana Kaareste, kuid lähemale tiitlikaitsjad ei jõudnud.

HC Everesti võitu andis olulise panuse 30 pealeviset tõrjunud väravavaht Uljana Jeggi. HK Roosa Panteri väravat kaitsnud Ingrid Suuder tegi kahjutuks 19 litrit.

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 2 (1), HK Roosa Panter 2 (2), HC Grizzlyz 0 (1), Tartu HK Säde, Viljandi HK, HC Wolferines 0 (0).

PAF Naiste Hokiliiga mängud jätkuvad laupäeval, 15. oktoobril kui kell 12:30 kohtuvad Kohtla-Järve jäähallis HC Everest ja Viljandi Hokiklubi ning kell 17:00 Astri Arenal Tartu HK Säde ja Tallinna HC Grizzlyz.