19-aastane Mihkels, kes debüteeris Belgia profivõistkonna ridades alles augusti keskpaigas, osales Gran Piemonte ühepäevasõidul grupifinišis, mille võitis hispaanlane Ivan Garcia Cortina (Movistar).

Võitja Ivan Garcia Cortina (Movistar Team) teatas kohe pärast finišit: „See on minu esimene võit kolme aasta jooksul, nii et olen selgelt väga õnnelik. Täna hommikust saati olin optimistlik, sest tundsin, et mul on hea jalg. Viimastel võistlustel olen ka tugev olnud. Olin viimases kurvis üsna taga, kuid viimasel sirgel suutsin end tagasi saada, „ võttis Cortina sõidu kokku.

Võitja ja eestlase vahele jäid veel sloveen Matej Mohoric (Bahrain – Victorious), prantslane Alexis Vuillermoz (TotalEnergies) ning itaallased Edoardo Zambanini (Bahrain – Victorious) ja Alberto Bettiol (EF Education – EasyPost). Võitja ajaks mõõdeti neli tundi 21 minutit ja 44 sekundit, grupifiniši 20 meest lõpetasid sama ajaga.

Kuuenda kohaga kaasnesid ka 70 UCI punkti, mis on eestlase karjääri paremuselt teine saak pärast hiljutist MM-i, kus Madis Mihkels lõpetas kuni 23-aastaste grupisõidu neljandal kohal. Gran Piemonte sõidul kõvasti meeskonnatööd teinud Rein Taaramäe lõpetas 33. kohal (+0.49). Tegu oli Mihkelsi ja Taaramäe esimese ühise võistlusega Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux meeskonnas.