Tartlased alustasid kohtumist suurepäraselt, sest Märt Rosenthali ning korvi all möllanud 218 cm pikkuse slovaki Tomas Pavelka vedamisel pääsesid nad nobedalt juhtima 13:5. Seejärel tehnikaülikooli sats kosus ja jõudis parimal juhul silma kaugusele, ent avaveerandi võitsid siiski külalised 21:19. Eelkõige tegid taaralinlased pahandust korvi all - kui TalTech sai oma korvi alt kätte kuus palli, siis tartlased võtsid lausa seitse ründelauda, millest kolm jäi Pavelka arvele.

Teisel veerandil jätkus kahe eriilmelise ja hooti maa-ala kaitset kasutanud meeskonna lahing samas taktis. Avapoolajal mitte ühtegi kaugviset (seitsmest üritusest) sopsanud Tartu kontrollis korvialust, ent kaugelt tuld andnud TalTech püsis paari punkti kaugusel. Külalised läksid puhkama 38:34 eduseisus, sealjuures sai Pavelka 13 minutiga kirja kaksikduubli (13 punkti ja 10 lauda, millest kuus vastase korvi alt).

Puhkepausi järel sai end ligi 500 pealtvaataja ees paremini käima tartlased, kes hoidsid TalTechi üle viiel minutil kuival. 13:0 spurdiga pääses Tartu ette 51:34. Parimal juhul 22 silmaga ette pääsenud tartlased juhtisid viimase kümne minuti eel 63:45. Otsustaval veerandaja keskpaigas suutis TalTech Toomas Raadiku ja Erik Keeduse kaugvisetest jõuda veel kaheksa silma kaugusele (62:70), ent järgmistel rünnakutel eksis Ran Andre Pehka kolmel kolmesel ning lähemale tallinlased ei jõudnud.

Vastase korvi alt 18 palli noppinud tartlased võitsid lauavõitluse 52:39 ning kohtumise 81:69. TalTechile sai lisaks laudadele saatuslikuks nigel visketabavus, sest 44st kaugviskest sopsas vaid 13 (sealjuures võtsid tallinlased vaid 30 kahepunktiviset).

Tabelisse teise võidu teeninud Ülikool Maks & Mooritsi parimatena tõid Pavelka 19, Andrii Voinalovitš 15 ja Robin Kivi 13 punkti. Vägeva soorituse teinud Pavelka sai lisaks kirja 15 lauapalli ning kolm viskeblokeeringut. Hooaega kahe kaotusega alustanud TalTechi vedur oli 18 punktiga lätlane Kristaps Gluditis.