A-alagrupis pidi Amsterdami Ajax tunnistama koduväljakul Napoli 6:1 paremust. Kuigi võõrustajatel õnnestus kohtumist 9. minutil Mohhamed Kudusi väravast juhtima minna, siis lõpuks lubati Napolil endale lüüa koguni kuus väravat ning Dušan Tadici punase kaardi tõttu lõpetati mäng ka kümnekesi. Ainsana jätkab selles alagrupis võiduta Glasgow Rangers, kes kaotas võõrsil Liverpoolile 0:2.

B-alagrupis on mõneti üllatuslikult esikohal täiseduga jätkav Club Brügge, kes alistas eile koduväljakul Madridi Atletico 2:0. Esimesed punktid sai kirja FC Porto, kui Leverkuseni Bayeri vastu võeti väärtuslik 2:0 võit.

C-alagrupis tuli FC Barcelonal tunnistada võõrsil Milano Interi 1:0 paremust. Videokohtuniku poolt vürtsitatud kohtumises kerkis Interi sangariks Hakan Calhanoglu, kes lõi avapoolaja lõpus kauglöögist võiduvärava. Mõned tunnid varem peetud kohtumises alistas Müncheni Bayern 5:0 Plzeni Viktoria.

D-alagrupi esimeses kohtumises alistas Marseille Olympique 4:1 Lissaboni Sportingu. Kuigi Sporting läks kohtumist esimesel minutil juhtima, siis 16. minutil vaatas tabloolt vastu juba Prantsusmaa klubi 3:1 eduseis. Varsti pärast seda sai külaliste väravavaht Antonio Adan punase kaardi ning sellega oli Sportingu suur mäng ka sisuliselt mängitud. Teises kohtumises leppisid Frankfurti Eintracht ja Tottenham Hotspur väravateta viiki.