Avaveerandaja nelja punktiga võitnud külalised mängisid teisel veerandajal eduseisu maha ning poolajapausile mindi juba TalTechi 45:42 juhtimisel. Seejärel kulges kohtumine võrdselt kuni viimase veerandaja keskpaigani välja, seejärel haaras Rapla aga juhtohjad enda kätte ning võttis hooaja avamängus magusa kuuepunktilise võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Tyler Shamar Cheese, kes viskas koguni 29 punkti. Kendall Stephens lisas 17 ja Tormi Niits 10 punkti. TalTechi poolelt viskasid Toomas Raadik 19, Oliver Metsalu 17 ja Kristaps Gluditis 15 silma.

Päeva esimeses kohtumises sai Eesti-Läti liigas tuleristsed Keila KK, kes pidi võõrsil Läti Ülikooli 89:84 paremust tunnistama. Delfi TV vahendusel oli võimalik jälgida ka seda, kuidas Pärnu Sadam alistas tõelises põnevusmängus Viimsi/Sportlandi 87:86.