Tugevuselt neljanda eurosarja FIBA Europe Cupi kvalifikatsiooni veerandfinaalis tuli Kalev/Cramole vastu Horvaatia tiim Zagrebi Cedevita Junior. Kalev/Cramo kandis Leedus Jonavas peetaval turniiril soosikukoormat edukalt. Esimene veerandaeg kaotati 21 : 25, aga seejärel mindi ette ja tehti kiirelt suur vahe sisse. Lõpuks võideti 93 : 73.

Kalev/Cramo tänavust mängustiili peaks iseloomustama kõva kaitsesurve. Kui esimese veerandi lõpus tehtud vead välja arvata, tegutseti samal ajal nii agressiivselt kui ka targalt. Mängu peale lõikas Eesti klubi vahelt 14 palli. Cedevita Juniori põhimängujuhti Josip Batinićit sunniti koguni üheksale pallikaotusele.

„Üldiselt jään agressiivsusega rahule. Aga meil on vaja leida tasakaalu agressiivuse ja tarkuse vahel. Pärast esimese veerandi keskpaika ja lõppu, kus vastased said mängu tagasi, tegime lollusi vähem,“ ütles Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula.