Bosnia ja Hertsegoviina võitis seejuures avapoolaja 2:0. Bosnialased pääsesid 25. minutil Aleksandar Kahvici väravast kohtumist juhtima. Antonio Prskalo kasvatas viis minutit hiljem eduseisu.

Vaheajal vahetusest sekkunud Gregor Lehtmets lõi 56. minutil ühe värava tagasi. Viis minutit hiljem jäid bosnialased arvulisse vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Irfan Ramic. Viigini jõudsid eestlased 86. minutil, kui võrku sahistas Daniel Luts. Otsustava võiduvärava lõi mängu neljandal lisaminutil Egert Õunapuu.

Võit tähendas, et Eesti lõpetas viienda alagrupi kuue punktiga. Sama palju punkte kogusid ka Poola ja Itaalia. Kuna Itaalia alistas samal ajal 1:0 Poola, tekkis kolme koondise vahel surnud ring. Parima väravatevahe alusel teenis esikoha Poola, kellele järgnes Eesti. Nii pidi Itaalia leppima kolmanda kohaga. Tasub meelde tuletada, et avavoorus sai Eesti kahest üleminutite väravatest 2:0 jagu just Itaaliast, mis nüüd eestlased ka Eliitringi kohale aitasid. Bosnia ja Hertsegoviina lõpetas alagrupi kolme kaotusega.

Eesti kindlustas teise kohaga pääsu tuleval kevadel toimuvasse Eliitringi, kuhu pääsevad iga 13 alagrupi kaks parimat koondist. Lisaks pääseb edasi ka parim kolmanda koha koondis. Eliitringis oli ainsana valikturniiride eel koht olemas Portugalil. Eliitringis jagatakse edasi pääsenud 28 koondist seitsmesse neljaliikmelisse alagruppi.

Iga alagrupi võitja pääseb järgmisel aastal Maltal toimuvale EM-ile, kus võõrustajatel on ainsana koht tagatud.