Itaallaste väravad lõid Budapestis peetud mängus Giacomo Raspadori ja Federico Dimarco.

Samas alagrupis tegid Inglismaa ja Saksamaa Londonis 3:3 viigi. Sakslased juhtisid 67. minutiks Ilkay Gündogani ja Kai Havertzi väravatest juba 2:0, kuid inglased vastasid siis 11 minuti jooksul koguni kolme väravaga, kui skoori tegid Luke Shaw, Mason Mount ja penalti realiseerinud Harry Kane.

Sakslastele päästis viigipunkti Havertz, kes lõi 87. minutil oma teise värava. Juba enne viimast vooru oli selge, et sellest grupist langeb B-divisjoni Inglismaa. Saksamaa leppis Itaalia ja Ungari järel kolmanda kohaga.

Järgmisel suvel peetavale Rahvuste liiga finaalturniirile on lisaks Itaaliale pääsenud Holland ja Horvaatia. Viimase finalisti selgitavad täna õhtul Portugal ja Hispaania.

Soome koondis võitis eile võõrsil Oliver Antmani ja Benjamin Kallmani väravatest Montenegrot 2:0 ja lõpetas B-divisjonis alagrupi teisena Bosnia ja Hertsegoviina järel. Montenegro oli kolmas ja Rumeenia viimane.