Esimese veerandaja võitis Cedevita 25:21. Järgmist kümmet minutit valitses Kalev/Cramo, võites veerandaja koguni 31:11 ja juhtides avapoolaja järel 52:36. Kolmanda veerandajaga kasvatasid kalevlased edu veel kuue punkti võrra. Viimased kümme minutit oli juba vormistamise küsimus. Kalev/Cramo võitis kohtumise lõpuks 93:73.

Võitjate resultatiivseim oli Artur Konontšuk 14 punktiga. Wesley Van Beck ja Alterique Gilbert lisasid 13 silma, Martins Meiers kogus 12 punkti.

Cedevita poolel kogus Pavle Marcinkovic 14 punkti. Jakov Mustapic panustas 11 silma.

Horvaatia klubi jaoks sai sellega kvalifikatsiooniturniir läbi. BC Kalev/Cramo kohtub kolmapäevases poolfinaalis Kosovo meeskonna Sigal Prishtinaga. Põhiturniirile pääsemiseks on vaja alistada kolm vastast. Võimalikud finaali vastased on Craiova SCMU (Rumeenia), Jonava Cbet (Leedu) ja Kapfenbergi Bulls (Austria).

Kui Delfi Kogupaketi tellimust pole, siis saab selle vormistada selle artikli alt.