Taani alistas A-divisjoni 1. alagrupi kohtumises valitseva maailmameistri Prantsusmaa 2:0, kui avapoolajal tegid skoori Kasper Dolberg ja Andreas Skov Olsen. Kuigi prantslased asusid teisel poolajal maruliselt väravat jahtima, siis taanlaste väravavahti Kasper Schmeichelit neil üle mängida ei õnnestunud.

Sama alagrupi teises kohtumises alistas Horvaatia võõrsil 3:1 Austria ning kindlustas ühtlasi edasipääsu play-off'i. Külalised asusid kohtumist 6. minutil Luka Modrici väravast juhtima, aga kolm minutit hiljem tõi Christoph Baumgartner tabloole viiginumbrid. Horvaatia läks kohtumist uuesti juhtima 69. minutini, mil skoori tegi Marko Livaja ning kolm minutit hiljem lõi viimase naela Austria kirstu Dejan Lovren.

Horvaatia kogus A-divisjoni esimeses grupis lõpuks 13 punkti. Taani oli 12 punktiga teine, Prantsusmaa viie silmaga kolmas ning B-liigasse kukkunud Austrial õnnestus teenida neli punkti.

A-divisjoni 4. alagrupi viimases voorus alistas Holland 1:0 Belgia. Mängu ainsa värava eest hoolitses 73. minutil Virgil van Dijk, kes koksas peaga võrku Cody Gakpo tsenderduse. Samal ajal toimunud teises mängus pidi Wales tunnistama Poole 1:0 paremust, kui 58. minutil tegi skoori Karol Swiderski.

Holland (16 p) tagas tänu võidule alagrupi esikoha ning pääsu Rahvuste liiga poolfinaali, Belgia (10) on sunnitud leppima teise kohaga, kolmas oli Poola (7) ning neljas Wales (1).