HC Panter läks kiirelt 2:0 juhtima, kuid jäi teise kolmandiku keskpaigas 2:4 kaotusseisu. Kolmandal kolmandikul juhtisid väljakuperemehed 6:4, ent lasid vastastel kahe vähemusest visatud väravaga taas seisu viigistada. Pantrite võiduvärava viskas Oleksii Lubinin kümme ja pool minutit enne normaalaja lõppu.

HC Panteri poolel tegid skoori Andrei Rozinko (1+2), Jaanus Sorokin, Sander Stetski, Paul Sillandi, Paul Vahi (1+2), Andrei Anufyirenka (1+2) ja Oleksii Lubnin. Narva PSK poolel olid täpsed Andrei Aleksandrov, Maksim Burkov (2+1), Aleksandr Saprykin (1+1) ja Nikita Kirillov (2+0). Kirill Iljin andis kaks resultatiivset söötu.

Kohtumine on Delfi TV vahendusel vaadatav nii eesti- kui venekeelse kommentaariga. Mängu kommenteerisid Robert Kallion ja Aleksei Errti.

Teises laupäeval toimunud mängus alistas HC Everest Kohtla-Järve hokiderbis SK Viru Sputniku 9:5 (2:1, 3:1, 4:3).