Kohtumine kestis kaks tundi ja 37 minutit. Kolmandas setis läks Gasanova 5:3 ette, teenis järgmises geimis matšpalli, aga lasi lõpuks Ostapenkol oma pallingu murda. Sellest Gasanova enam ei toibunud, Ostapenko võitis ka järgnevad kolm geimi.

Veerandfinaalis kohtub Ostapenko 17-aastase Andorra esindaja Victoria Jimenez Kasintsevaga (WTA 186.). Järgmisel nädalal mängib Ostapenko Tallinn Open WTA 250 turniiril.

Samuti Eestisse tulev Brasiilia esireket Beatriz Haddad Maia (WTA 16.) mängib sel nädalal Tokyo WTA-turniiril. Ka tema pääses veerandfinaali. Täna oleks ta pidanud teises ringis kohtuma endise maailma esireketi Naomi Osakaga (WTA 48.), aga jaapanlanna andis kõhulihase vigastusele viidates loobumisvõidu.

Veerandfinaalis astub Haddad Maiale vastu venelanna Veronika Kudermetova (WTA 13.).