Atletico alustas kohtumist teravamalt, aga jäi 18. minutil ikkagi kaotusseisu, sest Rodrygo unustati kaitseliini selja taga täiesti vabaks ning brasiillasel realiseerimisega probleeme ei tekkinud.

Poolajapausile mindi juba Reali 2:0 eduseisul, kui kontrarünnakule tormanud Vinicius Junior tabas esmast küll posti, aga sealt põrkas pall otse Federico Valverde jalale, kes mõistagi mõnelt meetrilt ei eksinud.

Atletico üritas terve teise poolaja usinalt mängu tagasi pääseda, kuid esimene lubav väravavõimalus tekkis neil alles 83. minutil. Kuigi Mario Hermosol õnnestus nurgalöögist löödud värava abil mäng uuesti põnevaks teha, siis paraku teenis ta varsti pärast seda kaks kollast kaarti ning jättis oma meeskonna lõpuks kümnekesi.

Kohtumise tipphetked:

Täiseduga jätkav Real edestab Hispaania liigas kuue vooru järel lähimat konkurenti Barcelonat kahe punktiga. Hooaja teise kaotuse saanud Atletico on kümne punktiga seitsmendal kohal.