Hokej Skola Riga noortemeeskonna ridadesse kuuluvad U17 ja U18 vanuseklassi mängijad, kellest mitmed kuuluvad Läti noortekoondistesse. Kuid sellest hoolimata kütsid nad meie klubidel selja tuliseks. Laupäeval alistasid noored lätlased kindlalt Sputniku, pühapäevase mängu avakolmandikul viis Rauls Ladusans HS Riga juhtima, teisel perioodil seadis Everesti Andrei Paršin tasakaalu jalule.

Viimasel kolmandikul viis Rauls Kapura külalised uuesti ette, seejärel Grigori Romanov viigistas, kui kolm ja pool minutit enne lõpusireeni viskas Kristers Ansons lätlaste võiduvärava. HS Riga poolel andis Sandis Aužins kaks tulemuslikku söötu. HC Everesti väravavaht Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 25 ning HS Riga üleväljakolleeg Aksels Ozols 24 vastaste pealeviset.

Coolbet Hokiliigas löövad algaval hooajal kaasa seitse klubi: nelja viimase aasta meister Tartu Välk 494, Tallinna HC Panter, Kohtla-Järve HC Everest ja SK Viru Sputnik, Narva PSK ning Läti meeskonnad Riia HK Kurbads ja HS Riga. Põhiturniiril mängitakse neli ringi, neli parimat klubi jätkavad kevadel sõelmängudes. Nii poolfinaalides kui finaalseerias mängitakse kolme võiduni.

Coolbet Hokiliiga mängud jätkuvad järgmisel laupäeval, 24. septembril: kell 16:00 kohtuvad Kohtla-Järve hokiderbis HC Everest ja Viru Sputnik ning kell 18:10 Haabersti jäähallis Tallinna HC Panter ja Narva PSK.