Sel hooajal on turniirile registreerinud 11 võistkonda. Loosi tahtel lähevad esimeses ringis vastamisi veel SK Tapa/N.R Energy - Coop Põlva ja HC Tallinn 2 - Põlva Serviti. Viljandi HC, HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja HC Tallinn meistriliigast ning esiliigast Valga Käval ja Põlva Arcwood pääsesid otse järgmisesse vooru.

Turniir kulmineerub 25. - 27. novembril peetaval finaalturniiril, kuhu pääseb neli tugevamat võistkonda.

Suurte ambitsioonidega karikavõistlustele tulnud võõrustajate vastu esiliigas pallivad viimsilased alguses mingisugust aukartust ei näidanud. Endine koondislane ja karjääri jooksul ka näiteks Soomes ja Taanis pallinud Siim Pinnonen viis kaheksandal minutil nõrgema sarja tiimi 5:3 ette. Poolaja keskpaigast alustas aga Arno Vare kolme järjestikkuse väravaga Mistra vahespurti ja garderoobi mindi juba seisult 14:11 nende kasuks.

Teist poolaega alustati taas võrdsete heitluses, kus väravaid tuli ohtralt ja kordamööda. Martin Nerut tõi 40. minutil Mistra edu taas kolmeväravaliseks ja juba mõned hetkes viskas sama mees tabloole numbrid 23:17. Mängu lõpp kuulus juba kindlalt võõrustajatele. Lõppseisu 35:24 tõi Mistra poolelt tabloole Danel Žigaldo.

Mistra poolt oli kohtumise resultatiivseimaks Marko Slastinovski kuue tabamusega. HC Viimsi eest viskasid Kert Liinat ja Siim Pinnonen 5 väravat. Kolmapäeval ja neljapäeval jätkuvad karikavõistlused vastavalt SK Tapa/N.R Energy - Coop Põlva ja HC Tallinn 2 - Põlva Serviti vaheliste mängudega.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid