City avas skoori juba avaminuti lõpus, kui 55. sekundil jõudis sihile Inglise koondise poolkaitsja Jack Grealish. Haaland kasvatas edunumbreid 16. minutil täpse kauglöögiga. Lõpptulemuse vormistas teise poolaja keskel Phil Foden.

Alates 33. minutist pidi kodumeeskond Wolverhampton vähemuses mängima, sest Nathan Collins sai Grealishi vastu tehtud vea eest punase kaardi.

Haaland on nüüd värava löönud seitsmes järjestikuses mängus. Üldse on tema arvel Citys üheksa mänguga kokku 14 tabamust.

Tottenham purustas Leicester City koguni 6 : 2. Kübaratriki sai kirja viimase veerandtunniga kolm väravat löönud Son Heung-Min.

Päeva viimases mängus tegid Newcastle ja Bournemouth 1 : 1 viigi.

Manchester City ja Tottenham jagavad Premier League`i seitsme vooru järel 17 punktiga liidrikohta.