Tartu Ülikool Maks&Moorits alistas võõrsil Pasvalyse Pieno žvaigždesi 89:86. Esimese poolaja järel oli Tartu ees 45:42.

Tomaš Pavelka kogus vaid 23 mänguminutiga korraliku kaksikduubli 16 punkti ja 14 lauapalliga. Jalan McCloud oli Tartu parim punktitooja 23 punktiga, Andrii Voinalovõtš lisas 16 ning Patrik Saal 14 punkti. Oliver Suurorg sai 11 punkti kõrvale kirja seitse korvisöötu. Pieno žvaigždesi parim oli Ignas Vaitkus 21 punktiga.

Reedel kohtub Tartu võõrsil teise Leedu klubi Šiauliaiga.

KK Viimsi oli kodusaalis 98:77 üle Läti tiimist Valmierast. Viimsi resultatiivseimad: Malik Toppin 20, Egert Haller 19, Karl Johan Lips 13, Siim Markus Post ja Devin Harris 10 punkti. Laupäeval mängib Viimsi sama vastasega võõrsil.

Rakvere Tarvas alistas kodusaalis mõneti üllatuslikult tulemusega 83:77 TalTech/Opibeti. Sealjuures kaotas Tarvas esimese poolaja 33:45.

Kohtumise resultatiivsemad olid Rakvere poolt Erik Kaasik 20 punktiga, Darrick Scott lisas 15 ning Vitalii Šõmanskõi ja Antun Maricevic võrdselt 12 punkti. Üleplatsimees oli 32 punktiga TalTechi tagamängija Kristaps Gluditis 32 punktiga.

TalTechi teatel vigastas nende mängujuht Ran Andre Pehka põlve ja peab mõneks ajaks platsilt eemale jääma.