Tervislikel põhjustel jäävad koondisest eemale kaitsjad Ragnar Klavan, Maksim Paskotši ja Marco Lukka ning poolkaitsja Markus Poom.

Septembrikuu esimene kohtumine toimub 23. septembril kell 19 A. Le Coq Arenal, kui Rahvuste liiga otsustavas mängus läheb Eesti koondis vastamisi Maltaga. Kaks tundi enne mängu, kell 17 avatakse festivaliala, kus esineb räppar villemdrillem.

Kolm päeva hiljem, 26. septembril mängitakse võõrsil San Marinoga. Pääsmed on saadaval Piletilevis ning mõlema mängu otsepilti saab jälgida tasuta Viaplay vahendusel.

Eesti koondise koosseis septembri mängudeks:

Väravavahid

Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Arsenal FC (ENG) 14/0

Matvei Igonen (02.10.1996) – Bielsko-Biala Podbeskidzie (POL) 14/0

Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Kaitsjad

Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 91/0

Karol Mets (16.05.1993) – FC Zürich (SUI) 80/0

Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 52/0

Joonas Tamm (02.02.1992) – FCSB (ROU) 48/3

Nikita Baranov (19.08.1992) – FC Pyunik Yerevan (ARM) 43/0

Märten Kuusk (05.04.1996) – Újpest FC (HUN) 20/0

Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 9/0

Rasmus Peetson (03.05.1995) – Tallinna FCI Levadia 3/0

Poolkaitsjad ja ründajad

Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 142/26

Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 99/14

Henri Anier (17.12.1990) – Muangthong United FC (THA) 82/18

Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 52/1

Rauno Sappinen (23.01.1996) - Piast Gliwice (POL) 45/8

Mattias Käit (29.06.1998) – FC Rapid (ROU) 43/8

Erik Sorga (08.07.1999) – IFK Göteborg (SWE) 21/4

Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – FC Slovacko (CZE) 19/0

Martin Miller (25.09.1997) – Tallinna FC Flora 17/1

Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 13/1

Markus Soomets (02.03.2000) – Tallinna FC Flora 8/0

Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Stal Mielec (POL) 7/0

Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA) 6/0

Rocco Robert Shein (14.07.2003) – FC Utrecht (NED) 1/0


Peatreener: Thomas Häberli

Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper

Väravavahtide treener: Mart Poom

Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller

Videoanalüütik: Ants Jaakson

Füsioterapeudid: Marius Unt, Helvis Trääder, Priit Lehismets

Kokk: Peeter Pihel

Fotograaf: Jana Pipar

Pressiesindaja: Eva Nõmme

Varustaja: Timo Künnapas, Merily Toom

Mänedžer: Miko Pupart

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid