Õhtu suurimas kohtumises alistas Müncheni Bayern Lucas Hernandezi ja Leroy Sane teise poolaja alguses löödud väravatest 2:0 Barcelona. C-grupi teises matšis alistas Milano Inter sama skooriga Plzeňi Viktoria. Heas hoos olid ka teised Saksamaa satsid, sest Leverkuseni Bayer seljatas kodus Madridi Atletico 2:0 ning Frankfurdi Eintracht oli võõrsil parem Marseille'ist 1:0.

A-alagrupis oli taas hädas avavoorus 1:4 Napolile kaotanud Liverpool, kes võõrustas kodus Amsterdami Ajaxit. Ehkki Mo Salah viis 17. minutil Inglismaa satsi 1:0 juhtima, siis kümme minutit hiljem tõi Ajaxi poolkaitsja Mohammed Kudus tabloole viigi. Kohtumine näiski tüürivat viigisadamasse, ent 89. minutil tõi kolm silma Liverpoolile Joel Matip, kes saatis peaga võrku Kostas Tsimikase antud nurgalöögi.