Ataman kirus eile taas EMi korraldajaid, sest Berliini jõudes jäi nende pagas nii hiljaks, et nad ei pääsenudki treenima.

„Thbilisis oli meil iga kord probleeme treeningutel või mängudel käimisega. Pärast viimast mängu jõudsime hotelli tagasi tund ja 15 minutit pärast kohtumist,“ sõnas Ataman.

Peatreeneri sõnul tabas neid ka Berliini play-offi mängudele reisides halb üllatus.

„Ma ei ole paljude asjadega rahul. Ma ei ole rahul sellega, et me lendasime Gruusiast tagasi, kus lend kestis viis tundi, ja ootasime kaks tundi pagasit, kuna tulime tagasi Schengeni tsooni mitte kuuluvast riigist,“ kurtis Ataman, vahendab basketnews.com.

„Jõudsime siia alles kell 18.00 ja jäime ilma ametlikust treeningust, mida plaanisime teha. Ja homme (täna - toim.) kell 12.00 peame mängule minema. Ja kell 10.30 peame kohal olema. Mis EM-turniir see selline on? Kas me töötasime selle nimel terve suve?“ küsis Ataman kurjalt.

Ühtlasi kurtis türklaste juhendaja, et nende kaheksandikfinaali vastasel Prantsusmaal on tähtsa mängu eel olnud palju lihtsam reisida.

„Prantsusmaa mängis Saksamaal ja jõudis kohale vaid 40-minutilise lennuga. Neil on palju mugavam olukord. Ja hommikul pole lihtne mängida. Kell 12.00 on hommikune aeg,“ lisas Ataman.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid