„Kuues käik“ alustabki seekord erandkorras rallieelseid jutte juunioridest, kel tuleb Kreekas startida alles kohtadel 49. ja sealt edasi, sest enne neid on rajal 48 Rally1 ja Rally2 autot, mis jätavad teed sellisesse sõidukorda, et hoia lihtsalt peast kinni! Targem oleks tegelikult hoida rooli ja mõtteis palveid lugeda, sest reedel sõidetakse kuus kiiruskatset ilma hoolduspausita (on vaid rehvivahetustsoon) ning ega laupäevgi mingi meelakkumine ei ole.

Millise taktika peaks Virves rajale minnes valima? Kuidas mängida nn „pikka mängu“ ja seejuures rahu säilitada, kui mõni konkurent alguses paremat kiirust peaks näitama?

Kes võiks ralli soosikud olla WRC arvestuses? Kuidas võiks lõppeda Ott Tänaku ja Kalle Rovanperä heitlus? Kas unistada „aga äkki Otil on veel mingi tiitlivõimalus“ tohib? Neli rallit minna ja 72 punkti vahet - spordiajalugu tunneb hullumeelsemaidki tagasitulekuid.

Saate viimane plokk kuulub Tänaku tuleviku ümber keerlevatele spekulatsioonidele - läheb siis M-Sporti või ei lähe? Kellest saab Tänaku järgmine boss? „Kuues käik“ annab spekulatsioonidele hagu juurde ja pakub välja oma kandidaadi Hyundai tiimipealikuks!

Saatejuhid on endiselt Gunnar Leheste ja Roland Poom.

Saate meiliaadress on kuueskaik@delfi.ee. Kuula meid ka Spotify's, Soundcloudis, Google'i ja Apple'i Podcasti rakendustest ning iTunesist!

1x
00:00