Mängudega tehti algust kell 19.45, kui E-alagrupi matšis tulid väljakule Zagrebi Dinamo ja Londoni Chelsea ning G-alagrupi duellis jooksid samal ajal väljakule Dortmundi Borussia ja FC Kopenhaagen.

Zagrebi meeskond valmistas kohe ka õhtu esimese suurüllatuse, kui alistas oma koduväljakul Chelsea igati teenitult 1:0. Mängu ainsa värava lõi 13. minutil Mislav Oršic. Borussial polnud samas Kopenhaageniga raskusi ning sakslased said kindla 3:0 võidu. Värava lõid Marco Reus, Raphael Guerreiro ja Jude Bellingham.

Kõige oodatumas vastasseisus astusid kell 22 väljakule PSG ja Torino Juventus. Prantsuse tippmeeskond sai 2:1 võidu tänu Kylian Mbappe kahele avapoolaja väravale. Weston McKennie vähendas küll teise poolaja alguses kaotusseisu, kuid päästvat viigiväravat Juventus enam lüüa ei suutnud.

Tiitlikaitsja Madridi Real alustas eurohooaega Šotimaal, kus alistati Glasgow Celtic 3:0. Kuigi Karim Benzema pidi juba pooletunnise mängu järel vigastuse tõttu platsilt lahkuma, Realil väravate löömisega probleeme ei tekkinud. Kindla võidu tõid Vinicius Juniori, Luka Modrici ja Eden Hazardi väravad.

Võimsa avapaugu andis Manchester City, kes purustas võõrsil Sevilla 4:0. Kaks väravat lõi nende ründeäss Erling Haaland.