„Ma olen Serenat mängijana imetlenud,“ ütles 80-aastane Court intervjuus Briti ajalehele Daily Telegraph. „Aga ma arvan, et tema pole mind kunagi imetlenud.“

Court sõnas, et ta on ajakirjanduse poolt ebasoovitavaks isikuks kuulutatud, sest tal on tugevad kristlikud tõekspidamised, mis ei luba tal toetada näiteks samasooliste abielu.

„Paljud ajakirjandusväljaanded ja telekanalid, eriti tennise osas, ei taha minu nime täna mainida,“ ütles Court. „Ma pole saanud seda au, mille olen välja teeninud. Minu oma kodumaal ei taheta mind mainida.“

Kuna Court mängis peamiselt amatööride ajastul, peetakse Williamsit, kes võitis temast ühe suure slämmi vähem, maailma parimaks. Court ei ole sellise hinnanguga nõus.

„Serena on mänginud tennist seitse aastat kauem kui mina. Ma lõpetasin juba 30ndate alguses. Inimesed on unustanudd, et tegin ka kahe-aastase pausi. Esimest korda loobusin, kui olin 25-aastane. Mõtlesin siis, et ma ei naase enam kunagi tenniseväljakutele. Abiellusin, sain lapse, kuid tegin siis ühe oma karjääri parematest aastatest, võites 25-st turniirist 24,“ meenutas Court oma võimsat valitsemisperioodi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid