Manchester United võitis Old Traffordil Arsenali 3:1. Gabriel Martinelli sahistas võrku 12. minutil, aga VAR tühistas tabamuse, sest väravale eelnenud olukorras tehti Unitedi poolkaitsja Christian Erikseni vastu viga. 35. minutil viis hoopis Unitedi värske täiendus, 95 miljoni euro eest Amsterdami Ajaxist ostetud Antony võõrustajad juhtima.

60. minutil viigistas Bukayo Saka seisu, aga kuus minutit hiljem pääses United taas tänu Marcus Rashfordi väravale juhtima. 75. minutil vormistas Rashford lõppseisu.

15 punkti kogunud Arsenal jätkab siiski Premier League'i liidrina. Esimesed kaks mängu kaotanud, kuid järgmised neli võitnud United on 12 silmaga viies.

Päeva esimeses kohtumises alistas Brighton kodus 5:2 Leicester City. Hooaega suurepäraselt alustanud Brighton on 13 punktiga neljas, Leicester on ühe punktiga viimasel kohal.