Flora läks Lilleküla staadionil kohtumist juhtima 44. minutil, kui nurgalöögist suunas palli võrku Ken Kallaste. Resultatiivse söödu sai kirja Konstantin Vassiljev.

Teise poolaja alguses, 47. minutil pääses Flora kahe väravaga ette. Tabamuse autoriks oli vanameister Vassiljev, kes karistuslöögist otse palli Levadia puuriluku Karl Andre Vallneri selja taha saatis. 66. minutil lõi Mark Oliver Roosnupp ühe värava tagasi, kuid viigini Levadia ei jõudnud.

Flora edu Levadia ees üheksa vooru enne hooaja lõppu on kümme punkti. Kaks klubi lähevad tänavu omavahel vastamisi veel korra, Premium liiga hooaja viimases voorus.

Pühapäeva esimeses mängus alistas FC Kuressaare võõrsil 2:1 Tallinna Kalevi. Mängupäeva lõpetab Pärnu Vapruse ja Tallinna Legioni vaheline kohtumine, mis algab kell 19.30.