„Olime kuidagi pehmed. Algus oli hea, aga selle [mängujärgse] emotsiooni pealt ei oskagi midagi öelda. Peame videost üle vaatama,“ oli Kullamäe peale kohtumist nõutu.

Eelkõige olid eestlased hädas vastase agressiivse kaitsega, mistap suutsid sinisärgid vaid esimesel veerandajal visata üle 20 silma. Järgmises kolmes jäi saldoks 15, 19 ja 10. „Jäime surve alla ja ei suutnud enda rünnakul katteid kasutada. Nad surusid meid nii sügavale ära. Iga pallipuude oli vales kohas, see rikkus rünnaku rütmi ja me ei leidnud loogilisi lahendusi,“ tunnistas koondise 23-aastane tagamängija.

Eeloleval hooajal Panevėžys Lietkabelist esindava Kullamäe väitel midagi üllatavat Itaalia ei teinud. „Enam-vähem sama kaliibriga meeskond nagu olid vastas valikmängudes. Tegelikult teadsime, mis ees ootab,“ sedastas ta.

Itaalial lippas ka rünnak, sest lausa viis meest said kirja vähemalt 11 punkti. Nende parimana tõi eeloleval hooajal NBA klubi Utah Jazz esindav Simone Fontecchio 19 silma. Kullamäel endal oli aga väga must päev, sest 8st viskest tabas vaid üks, ta tõi kaks punkti ja tema +/- näitaja -21 platsil käinud korvpalluritest kõige lahjem.

Mehel endal nukrale viskepäevale selgitust polnud. „Selle turniiri puhul on hea, et homme on uus mäng, kus saab uuesti proovida,“ vaatas ta lootusrikkalt homsesse päeva, kus koondis kohtub Eesti aja järgi kell kuus õhtul Ukrainaga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid