Juba poolajavileks 22-punktilise (57 : 35) edu saavutanud hispaanlaste resultatiivseim oli suvel Hispaania kodakondsuse saanud ameeriklane Lorenzo Brown, kes viskas 17 mänguminutiga 17 punkti, andis viis resultatiivset söötu ja tegi kolm vaheltlõiget.

Willy Hernangómez lisas võitjate kontosse 16, Rodolfo Fernandez 14 ja Juancho Hernangómez 13 silma.

Bulgaaria koondise resultatiivseimaks tõusis 26 punkti visanud ja 11 lauda võtnud Aleksandar Vezenkov.

Samas alagrupis võitis Türgi Montenegrot 72 : 68, kuigi veel pool minutit enne lõppu olid türklased taga 67 : 68. Shane Larkin viskas 18 punkti ja jagas seitse resultatiivset söötu. Montenegro parim oli Bojan Dubljevic samuti 18 punktiga..

A-alagrupi viimases kohtumises alistas Belgia lisaaja järel võõrustaja Gruusia 79 : 76. Võidu toonud kaugviske tabas kolm sekundit enne lõppu Jonathan Tabu.

B-alagrupi avamängus on Bosnia ja Hertsegoviina alistanud Ungari 95 : 85. Portland Trail Blazersis mängiv Jusuf Nurkić ja Džanan Musa viskasid mõlemad 19 punkti.

Sloveenia alistas selle grupi teises mängus Leedu 92 : 85. Mike Tobey viskas võitjate resultatiivseimana 24 punkti ja hankis kaheksa lauapalli. Luka Doncic panustas võitu 14 punkti (sh kolmesed 12% ehk kaheksast üks), 10 resultatiivset söötu, kuus lauda ja kolm vaheltlõiget.