I

Kumbki naistest ei suutnud oma servi hoida kuni neljanda geimini, mil sellega sai esimest korda hakkama Kanepi, minnes 3 : 1 juhtima. Teise servimurde tegi Kanepi 4 : 2 ning võitis avaseti 6 : 2. Esimese servi punktidest võitis Kanepi avasetis koguni 91%.

II

Teine sett algas samuti paljulubavalt. Sabalenka loovutas alates kolmandast geimist kaks servi järjest ja jäi 1 : 5 kaotusseisu. Sabalenka võitis oma servigeimi nulliga, Kanepi hakkas 5 : 2 seisul matšivõidule servima: topeltviga (0 : 15), eeskäe lihtviga (0 : 30), sunnitud eeskäeviga (0 : 40), Sabalenka eeskäe lihtviga (15 : 40), Kanepi eeskäe lihtviga (geim läinud).

Sabalenka rongi sai Kanepi pidama alles 5 : 6 peal servides, kus oli veel silmitsi ühe murdepalliga, aga venitas seti kiire lõppmänguni välja. Tie-breakis nähti kokku üheksat minimurret. Viis neist tegi Sabalenka, kes võitis teise seti 7 : 6 (8).

III

Vähem pingelisem polnud kolmas sett, kus Sabalenka tegi esimese servimurde viiendas geimis 3 : 2 juhtima asudes. Mängu viimases geimis oli Kanepil veel kaks võimalust murre tagasi teha ja seis 5 : 5 viigistada, kuid selle asemel realiseeris Sabalenka oma kolmanda matšpalli, kui Kanepi tõrjus tema servi eeskäega pikaks.

2 tundi ja 18 minutit kestnud mängus tegi Sabalenka 11 topelviga Kanepi 5 vastu. Eestlanna servis 9 ässa, valgevenelanna 3. Mõlema naise esimese servi protsent oli korralik: Kanepil 67%, Sabalenkal 63%. Kanepi võitis protsentuaalselt rohkem punkte esimeselt servilt (74% vs 64%), kuid jäi hätta teise serviga (34% vs 40%).

9 murdepallist realiseeris Kanepi 5, Sabalenka 6-st 4. 36 äralöögi kõrval tegi Kanepi 32 lihtviga. Sabalenkal kogunes äralööke 28 ja lihtvigu 41. Täna oli üks selliseid päevi, kus Kanepi kaotas mängu hoolimata sellest, et võitis vastasest seitse punkti rohkem (104 : 97).

Järgmises ringis kohtub Sabalenka kas prantslanna Clara Bureli (WTA 131.) või ohtliku belglanna Alison Van Uytvanckiga (WTA 43.).