Jalgpalli Premium liigas algas kolmevooruline põnevusmängude seeria, mis võib otsustada tänavuse tiitliheitluse saatuse. Nn pöörase pühapäeva lükkas käima Paide Linnameeskonna ja FC Flora kohtumine Eestimaa südames. Flora võitis napilt 2 : 1, kuigi oli 49. minutiks 2 : 0 eduseisus ja 62. minutil, kui punase kaardi sai Ghanast pärit keskkaitsja Abdul Razak Yusif, veel ka arvulises ülekaalus. Ometi suutis taktikaliselt raskesse seisu jäänud kodumeeskond end 402-pealise publiku ees vahetustega nii palju mobiliseerida, et 71. minuti väravast, mille sepistas gambialane Bubacarr Tambedou ja millele tegid eeltöö kaks minutit varem sekkunud Kaimar Saag ja Kristjan Pelt, suudeti korraks pinge minetanud mängu viimaseks 20 minutiks elu tagasi tuua.