Pajur kuulus 81-kilomeetrisel võistlusel neljasesse jooksikute gruppi, millest näitas finišis kõige kiiremat minekut. Eestlase võiduajaks oli 1:44.39. Teise koha pälvis sloveen Natan Gregorcic ja kolmanda itaallane Simone Gualdi (ASD Scuola Ciclismo). Neljanda kohaga pidi leppima belglane Jarno Widar (Crabbe Toitures – CC Chevigny U19).

„Enne sõitu panime tiimiga paika, et mina olen meeskonnas liider ja minu peale mängitakse, kuid teistele anti samuti vabad käed, et eest ära sõita,“ rääkis Pajur peale võistlust.

„Sõit oli juuniorite kohta lühike ja päris intensiivne. Tundsin ennast väga hästi ja hoidsin ennast esimesel ringil ees. Läksin kitsale munakivitõusule esimesena peale ja tegin enda jaoks kõva tempot. Peale seda saimegi nelja poisiga eest ära. Tööd tegime ainult mina ja 4. koha saanud rattur, teised passisid terve aja taga. Sprindis tundsin ennast väga enesekindlalt ja isegi ei hakanud teistega mänge mängima. Vedasin ise gruppi ja 300 m peal alustasin ning võitsin kindlalt,“ lisas 17-aastane eestlane.

Tulemuse sai kirja 99 ratturit, võistluse katkestas 64 sõitjat.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid