Suvel FC Liverpoolist Bayernisse siirdunud Sadio Mane sahistas võrku 34. minutil, kuid VAR tühistas tabamuse suluseisu tõttu. 43. minutil viis Marcus Thuram hoopis külalised juhtima. Bayernile päästis viigipunkti Leroy Sane, kes viigistas seisu 83. minutil.

Mängu sangariks kerkis aga Šveitsi koondise esinumber Yann Sommer, kes tegi Bayerni vastu koguni 19 tõrjet. Statistikaportaali Opta teatel on tegemist uue Bundesliga rekordiga. Senine rekord kuulus Alexander Schwolowile, kes tegi Berliini Hertha särgis jaanuaris Bayerni vastu 14 tõrjet.

Bayern tegi kokku 35 pealelööki Mönchengladbachi viie vastu. Väravaraamidesse lendasid neist 20, millest seega 19 Sommer tõrjus.

Nelja mänguga kümme punkti kogunud Bayern jätkab Bundesliga liidrina. 10 punkti on koos ka Berliini Unionil, kes laupäeval purustas 6:1 Schalke. Mönchengladbach on kaheksa punktiga kuues.