Liverpool alustas kohtumist väga tarmukalt ning juba kuuendaks minutiks omati kaheväravalist eduseisu. Bournemouthil ei õnnestunud kiirest šokist kuidagi taastuda ning poolajapausiks lasti endale lüüa veel kolm väravat. Külaliste jaoks oli aga ka teine poolaeg paras kannatamine ning lõpuks võttis Liverpool äärmiselt kindla 9:0 võidu.

Kohtumise parimaks mängijaks valiti Roberto Firmino, kes sai kirja kaks väravat ja kolm väravasöötu, kaks korda sahistas võrku ka Luis Diaz. Korra tegid skoori Harvey Elliott, Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk ja Fabio Carvalho. Bournemouthi poolelt lõi õnnetu omavärava Chris Mepham.

Ühtlasi kordas Liverpool ka Premier League'i rekordit, sest üheksaväravalise võiduga on varasemalt hakkama saanud vaid Manchester United (1995. ja 2021. aastal) ning Leicester City (2019. aastal).

Tiitlikaitsja Manchester City pidi ennast teist nädalat järjest kaheväravalisest kaotusseisust välja rabelema, kui 0:2 kaotatud avapoolaja järel võideti kohtumine lõpuks 4:2. City jäi John Stonesi omavärava ja Joachim Anderseni tabamuse tõttu kiirelt tagaajaja rolli, kuid teisel poolajal suudeti tänu Erling Haalandi kübaratrikile ning Bernardo Silva väravale siiski kolm punkti koju jätta.