Naiste kõrgushüppe finaalis võidutses ukrainlanna Jaroslava Mahutšihh 1.95-ga. Mahutšihhile oli see sise MM-i kulla ja MM-i hõbeda kõrval tänavu kolmandaks tiitlivõistluste medaliks. Hõbeda võitis Montenegro sportlane Marija Vukovic 1.95-ga ja pronksi võitis 17-aastane serblanna Angelina Topic 1.93-ga.

Euroopa meistriks meeste 800 m jooksus krooniti hispaanlane Mariano Garcia isikliku tippmargi 1.44,85-ga. Britt Jake Wightman sai 1.44,91-ga hõbeda ja iirlane Mark English 1.45,19-ga pronksi.

Meeste 10 km jooksu võitis Itaaliat esindav Yemaneberhan Crippa 27.46,13-ga. Hõbeda tõi Norrale Zerei Kbrom Mezngi (27.46,94) ja pronksi võitis prantslane Yann Schrub 27.47,13-ga.

Naiste 100 m tõkkejooksu finaalis võidutses Pia Skrzyszowska 12,53-ga. Luca Kozak sai uue Ungari rekordi 12,69-ga hõbeda. Pronksi võidab Šveitsile Ditaji Kambundji (12,74).

Kodupubliku rõõmuks võidutses odaviskes Julian Weber 87.66-ga. Tšehh Jakub Vadlejch võitis 87.28-ga hõbeda ja Soomele tõi järjekordse medali isikliku rekordiga 86.44 end pronksile visanud Lassi Etelätalo. Soome võitis Münchenist kokku kaks kulda, ühe hõbeda ja ühe pronksi.

EM-i lõpetasid meeste ja naiste 4 x 100 meetri teatejooksud. Meeste finaalis triumfeerisid britid koosseisus Jeremiah Azu, Zharnel Hughes, Jona Efoloko ja Nethaneel Mitchell-Blake, kes võitsid kulla uue EM-i rekordi 37,67-ga. Hõbeda võitsid prantslased 37,94-ga ja Poola nelik sai uue rahvusrekordi 38,15-ga pronksi. Põrus Saksa kvartett, kes ei suutnud esimeses vahetuses teatepulka üle anda.

Kui meeste finaalis sakslased põrusid, siis EM-i viimasel alal ehk naiste 4 x 100 meetri teatejooksus jätsid sakslannad võidu koju. Sakslannade nelik Alexandra Burghardt, Lisa Mayer, Gina Lückenkemper ja Rebekka Haase võidutses 42,34-ga. Poola võitis uue rahvusrekordi 42,61-ga hõbeda. Pronks rändas Itaaliasse 42,84-ga.

Saksamaa oli ühtlasi koduse EM-i edukaim riik seitsme kulla, seitsme hõbeda ja kahe pronksiga. Medalitabelis said teise koha britid (6 kulda, 6 hõbedat, 8 pronksi) ja kolmanda koha Hispanaia (4;3;3). Eesti jagas tänu Janek Õiglase pronksile 28. kohta koos Taaniga.