Bruusi laeks jäi reedeses kvalifikatsioonis 1.83. Finaalvõistlusele oleks viinud tulemus 1.87, kuid sellest Bruus täna üle ei saanud. Kokkuvõttes sai ta 15. koha. Ühtlasi tähendab see, et eestlaste jaoks on kergejõustiku EM lõppenud. Loe ka: DELFI MÜNCHENIS | EM-finaalist välja jäänud Karmen Bruus: õiget särtsu polnud sees

Õhtul jagati Münchenis välja medalid meeste kettaheites, naiste 1500 m jooksus, naiste kolmikhüppes, meeste 3000 m takistusjooksus, meeste ja naiste 200 meetri jooksus ning meeste ja naiste 400 meetri tõkkejooksus.

Naiste 1500 m jooksu Euroopa meistriks tuli britt Laura Muir 4.01,08-ga. Hõbeda võitis iirlanna Ciara Mageean 4.02,56-ga ja pronksi poolatar Sofia Ennaoui.

Kettaheites krooniti Euroopa meistriks legendaarse Virgilijus Alekna 19-aastane poeg Mykolas 69.78-ga. Alekna heitis end kullale viiendas voorus. Gerd Kanteri juhendatav Kristjan Ceh võitis 68.28-ga hõbeda ja pronks rändas mõnevõrra üllatuslikult britile Lawrence Okoyele (67.14). Rootslased Simon Pettersson ja Daniel Stahl pidid leppima vastavalt neljanda (67.12) ja viienda kohaga (66.39).

Norralane Karsten Warholm võitis 400 m tõkkejooksu võimsa ajaga 47,12, mis on uus EM-i rekord. Hõbe prantslasele Wilfried Happiole 48,56-ga ja pronks Türgi jooksjale Yasmani Copellole 48,78-ga.

Naiste 400 m tõkkejooksus võttis hollandlanna Femke Bol ülekaaluka võidu ajaga 52,67-ga. Ukraina teenis kaks medalit. Hõbeda võttis Viktorija Tkatšuk 54,30-ga ja pronksi Anna Rõžõkova 54,86-ga.

Soome võitis EM-ilt teise kulla, kui Topi Raitanen võidutses 3000 m takistusjooksus 8.21,80-ga. Itaaliale tõid hõbeda ja pronksi vastavalt Ahmed Abdelwahed (8.22,35) ja Osama Zoghlami (8.23,44).

Naiste kolmikhüppes kindlustas Ukrainale kulla Marina Behh-Romantšuk 15.02-ga. Soomele tõi hõbeda ja ühtlasi õhtu teise medali Kristiina Mäkelä uue rahvusrekordi 14.64-ga. Pronks rändas Iisraeli Hanna Minenkole (14.45).

Meeste 200 m jooksus võidutses britt Zharnel Hughes hooaja tippmargi 20,07-ga. Kaksikvõidu kindlustas brittidele Nethaneel Mitchell-Blake (20,17). Pronks rändas Itaaliasse Filippo Tortule (20,27).

Õhtu viimase ala ehk naiste 200 m finaali võitis Šveitsit esindav Mujinga Kambundji 22,32-ga. Hõbeda võitis britt Dina Asher-Smith 22,43-ga ja pronksi taanlanna Ida Karstoft 22,72-ga.