Toomas Merila käe all harjutav Tugi, keda Münchenis juhendab Magnus Kirt, odaviske kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud. Tema parimaks jäi katseks 54.38, mis andis 18. koha. Finaali viis viimasena tulemus 57.40. Loe pikemalt: DELFI MÜNCHENIS | EM-il debüteerinud Gedly Tugi finaali ei pääsenud: pole veel piisavalt oskusi, et võistelda

Seitsmevõistluses võidutses belglanna Nafissatou Thiam, kes teenis kahe olümpiavõidu ja MM-kulla kõrvale teise EM-tiitli. Thiam kogus 6628 punkti. Hõbeda võitis poolatar Adrianna Sulek (6532 p) ja pronksi šveitslanna Annik Kälin rahvusrekordiga 6515 punkti.

Meeste vasaraheites krooniti Euroopa meistriks poolakas Wocjiech Nowicki uue maailma hooaja tippmargi 82.00-ga. Ungarile kindlustas hõbeda Bence Halasz isikliku rekordi 80.92-ga. Pronks rändas norralasele Eivind Henriksenile 79.45-ga.

Kuldse duubli tegi norralane Jakob Ingebrigtsen. Münchenis juba 5000 m distantsil triumfeerinud jooksja võidutses ka 1500 m jooksus ajaga 3.32,76. Talle järgnesid britt Jake Heyward (3.34,44) ja hispaanlane Mario Garcia (3.34,88).

Meeste kõrgushüppes võidutses itaallasest Tokyo olümpiavõitja Gianmarco Tamberi 2.30-ga. Sakslane Tobias Potye teenis 2.27-ga hõbeda ja ukrainlane Andrij Protsenko sama tulemusega pronksi.

Naiste 5000 m jooksus triumfeeris sakslanna Konstanze Klosterhalfen 14.50,47-ga. Hõbeda võitis türklanna Yasemin Can (14.56,91) ja pronksi britt Eilish McClogan (14.59,34).

Naiste kaugushüppes võitis EM-kulla serblanna Ivana Vuleta (7.06) Saksamaa sportlase Malaika Mihambo (7.03) ja briti Jazmin Sawyersi (6.80) ees. Eesti treeneri Katrin Klaupi õpilane Khaddi Sagnia (Rootsi) sai 6.61-ga kuuenda koha.