Kaks hooaega tagasi Itaalia kõrgliigas kümnes matšis platsile pääsenud Tunjov oli möödunud aastal laenul Serie C klubis Carrarese. Selle hooaja alguses on eestlasest poolkaitsja aga Itaalia tugevuselt teises liigas mängiva SPAL-i koosseisus.

Ferrara sats SPAL sai koduväljakul külma dušši esimese poolaja kolmandal lisaminutil, kui Lorenzo Crisetig viis kauglöögist Regginia juhtima. 52. minutil realiseeris Rigoberto Rivase eeltöö kunagine Prantsusmaa koondislane Jérémy Ménez, veerand tundi hiljem viis Rivas külalised juhtima juba 3:0.

Kuus korda Eesti rahvusmeeskonda esindanud Tunjov pääses väljakule 70. minutil, kui ta vahetas välja omaaegse Itaalia tulevikulootuse Federico Viviani. Üheksa minutit hiljem lõi SPAL-i ründaja Andrea La Mantia ühe tabamuse tagasi, ent rohkem kodumeeskond skoorida ei suutnud ja nad leppisid avavoorus kaotusega. SPAL tuleb taas väljakule selle nädalal laupäeval, kui nad sõidavad külla Ascolile.