Turniiri võidu peale mänginud Eesti ja Bosnia alistasid esimestes matšides Belgia vastavalt 79:66 ja 74:68. Eesti oli pühapäevase kohtumise alguses Bosnia ja Hertsegoviinaga hädas nii kaitses kui rünnakul. 4.20 enne avaveerandi lõppu viis NBA klubi Portland Trail Blazersi keskmängija Jusuf Nurkici külalised ette juba 18:4, võõrustajate poolelt oli seks ajaks skoori teinud vaid Sander Raieste. Kuid seejärel said sinisärgid vastased kinni ning natuke enam kui kahe minutiga üheksa silma visanud Kregor Hermeti vedamisel kaotas Eesti avaveerandi 16:22.

Teise veerandaja alguses jõudis Eesti 23:23 viigini, aga siis läks Bosnia ja Hertsegoviina ridades hoogu igapäevaselt Madridi Realis leiba teeniv äär Džanan Musa. Kuigi võõrustajad püsisid löögiulatuses ja veerandi lõpus oli eestlastel võimalus esmakordselt juhtima minna, siis kahjuks kaugvisked ei sopsanud ning pikemale puhkusele mindi napis 46:47 kaotusseisus.